תמונת מופע: פסטיבל הג'אז - אמני ניו אורלינס ופרננדו קנופף

פסטיבל הג'אז - אמני ניו אורלינס ופרננדו קנופף

פסטיבלים
רביעי, 30 מאי 2018 20:30
משך 150 דקות

פרטי האירוע

הכניסה חופשית - מס' המקומות מוגבל - מהרו להירשם!

פסטיבל הג'אז "צליל משותף" לציון יום העלייה ו-70 שנה למדינה, אשר יוקדש למסורת המוזיקה של ניו אורלינס. זוהי שנתו השישית של הפסטיבל, שמשלב מגוון סגנונות מוזיקאליים בג'אז.

שלושה מוזיקאים מובילים מניו אורלינס מגיעים להופיע ולנגן מוזיקה ג'אז בליווי שני מוזיקאים ישראלים. האמנים יופיעו בסווינג מודרני, הכולל השפעות מגוונות של סגנון הג'אז המסורתי המזוהה כל כך עם העיר.  אחריהם יופיע הרכב הג'אז הלטיני של פרננדו קנופף, במופע לטיני סוחף ומרגש.

האמנים מניו אורלינס- טרנס טאפלין (טרומבון), גרג אגיד(קלרינט), ובריאן ריצ'בורג (תופים)ובליווי אמנים ישראלים - רונן שמואלי(פסנתר) ואסף חכימי (בס).

טאפלין ואג'יד משתפים פעולה בתזמורת הג'אז המצליחה של דלפאיו מרסליס (The Uptown Jazz Orchestra) הפועלת בניו אורלינס ומופיעה שם מדי שבוע.

המופע של פרננדו קנופף הוא מופע עוצמתי, רב תרבותי וצבעוני המשלב שירים, קומפוזיציות ועיבודים מקוריים של פרננדו מאלבומו האחרון"La Musica es Sentimientos"  בסגנונות אפרו קובנים, מקצבים מהקריביים, טנגו ג'אז, פולקלור, ג'אז ארגנטינאי ומוזיקה ברזילאית. החמישייה כוללת נגנים מהשורה הראשונה ויחד הם יוצרים מופע בלתי נשכח עם תשוקה רבה.

 

צפה בסרטון

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים